Činěmatograf

Přihlášení

Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Změna designu

Přepnout na:


Denní návštěvnost

Návštěvnost celkem: 202897
Web je provozován již 3214 dní
63 návštěv / den

Poslední návštěvy

-> masounmachr74 týdny
-> Foeseeloth166 týdny
-> Martina262 týdny
-> Flieneneods329 týdny
-> liniraks337 týdny
-> IdeardLax338 týdny
-> VeidineePus346 týdny
-> losimkus347 týdny
-> dersStuts348 týdny
-> Oneropent348 týdny

Info Panel

IP

Vědci měřili pánská přirození.

Vědci měřili pánská přirození.Češi mají velikost XXL!Od 11 do 17 centimetrů je pyj při erekci v normě. Jenže hodně českých mužů se do této kategorie nevejde!
Je můj penis dostatečně velký? Nejsem "pod normálem"? Dokážu při sexu uspokojit partnerku? Těmito choulostivými otázkami se v duchu zabývá velká většina mužů v euroatlantické civilizaci.Starosti tohoto druhu však rozhodně nemá Newyorčan jménem Johan Cardeli Falcon. Ten je podle dostupných údajů majitelem největšího penisu na světě. V klidu měří jeho "náčiní" přes 24 centimetry, v erekci dokonce více než 34 centimetry.

Na jednu stranu není divu, že se Johan živí jako pornoherec, na druhou stranu ale má se svým vybavením natolik značné starosti, že žije sám, jen s maminkou. Naproti tomu nejmenší doložený mužský pohlavní úd měří - věřte, nevěřte - jen jeden centimetr a pár milimetrů k tomu!
Aby zažehnali zbytečné starosti mužů v Severní i v Jižní Americe a také v Evropě, zaměřili se postupně američtí, brazilští a němečtí sexuologové na prozkoumání velikosti penisů a dospěli k závěru, který by měl potěšit a uklidnit převážnou většinu mužů za Atlantickým oceánem i na starém kontinentu.V normě je každý pyj, pokud v klidové fázi měří od šesti do deseti a při erekci od jedenácti do sedmnácti centimetrů. Pokud pak jde o schopnost uspokojit partnerku při milování, nezáleží zdaleka tolik na délce, jako na průměru penisu.Čeští muži jsou nadměrní


V celorepublikovém výzkumu sexuálního chování a spokojenosti vyšlo najevo, že až 25 procent českých mužů má penis dlouhý 16 – 20 cm. Čtyři procenta dokonce měří více než 21 cm Výzkum byl realizovaný společností STEM/MARK ve spolupráci se sexuologickým ústavem 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Za námi jsou Francouzi s průměrnou délkou erektovaného penisu 16 cm a Rusové s 16 cm. Podle stejného průzkumu je pro 28 procent žen délka penisu opravdu důležitá a hraje roli při výběru partnera.
Plejtvák a slon vedouA podívejme se ještě do zvířecí říše. Podle přírodovědců má největší pohlavní orgán za této planetě samec plejtváka obrovského, a to 2,7 metru. Následuje slon s 1,5 metru a samec žirafy, jehož "náčiní" měří zhruba metr. Všechny ovšem strčí do kapsy samec korýše zvaného svijonožec. Ač jeho tělo má jen pár centimetrů, jeho pohlavní orgán dosahuje až osminásobné délky.


Vygenerované za: 0.66 sekund
202,897 návštěv